Лінія гранулювання біомаси GTP-490 призначена для виготовлення високоякісних гранул (пелет) із дерев’яної тирси, відходів с/г продукції, виготовлення комбікормів.
Продуктивність лінії складає 300-1600кг/год в залежності від виду сировини та комплектації самої лінії. Так лінія може комплектуватись, як одним так і двома прес-грануляторами, що може подвоювати продуктивність. Як опцію ми пропонуємо лінії з одним прес-гранулятором та перспективою встановлення другого в майбутньому.
Лінія оснащена напівавтоматичною системою управління, яка допоможе керувати технологічним процесом виробництва гранул оператору.
За допомоги продуманого технологічного процесу із сировини вологістю до 15% на виході із лінії отримуємо готову очищену та охолоджену гранулу, яка буде готова до відгрузки у біг-бегах або до пакування в іншу тару.
Лінія складається з наступних вузлів:
- Сиситема подрібнення сировини виконує чотири функції, серед яких подрібнення сировини до потрібної фракції, змішування сухої тирси та свіжопилу для вирівнювання вологи, фільтрація від більшої фракції (цвяхи, випадаючі сучки, щепа і ін.), транспортування до наступного процесу;
- Бункер підготовки сировини змішує отриману сировину із системи подрібнення до однорідної маси;
- Шнекова подача сировини забезпечує подачу сировини до змішувача у заданій оператором кількості;
- Змішувач виконує функцію розпушення та рівномірної подачі в прес-гранулятор;
- Прес-гранулятор за допомого роликів та матриці виготовляє сам продукт, тобто гранулу (пелету);
- Норія транспортує готову гранулу до охолоджувача;
- Охолоджувач із допомогою вентилятора охолоджує продукцію;
- Шнекова вигрузка подає охолоджену гранулу до біг-бега;
- Система аспірації складається з трубопроводів і циклонів за допомогою яких рухається сировина, а також виконує функцію очищення гранули після процесу гранулювання та безпосереньо під час вигрузки гранули у біг-бег. При цьому відфільтровані частинки гранули повертаються до бункера підготовки сировини для повторного гранулювання;
- Електрична частина складається із силової шафи та пульта управління, які з допомогою оператора забезпечують безперервну роботу лінії у напівавтоматичному режимі.Обслуговування лінії здійснюється двома працівниками.